اخبار

جهش در بازسازی ذخایر با راه اندازی مزرعه نرسری مرکز بازسازی ذخایر خلیج فارس کلاهی-میناب

index.jpg

 

مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاونین اجرایی خود و رئیس مرکز بازسازی ذخایر خلیج فارس-کلاهی از مرکز بازسازی ذخایر خلیج فارس کلاهی-میناب و روند پیشرفت احداث مزرعه نرسری این مرکز بازدید کرد.


توسعه آبزی پروری، توسعه و رونق همه جانبه را به دنبال دارد

index.jpg

 

مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاونین اجرایی خود از ظرفیت های شیلاتی شرق استان و در راستای حل مسائل و مشکلات بهره برداران شیلاتی این حوزه، از روند  و مراحل پایانی احداث فاز نخست مجتمع ۴۶۰ هکتاری پرورش میگو مجاور تیاب شمالی-میناب بازدید کرد.


یک باب سالن در جزیره هرمز جهت امور هنری و فرهنگی در اختیار جامعه هنری قرار گرفت

index.jpg

مدیر کل شیلات هرمزگان از در اختیار گذاشتن یک باب سالن در جزیره هرمز جهت انجام امور هنری و فرهنگی برای جامعه هنری استان با همکاری بین دستگاهی اداره کل شیلات استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با حضور جمعی از جامعه هنری و هنرمندان خبر داد.

|

اجرای موفقیت آمیز طرح مقابله با صید غیرمجاز در سواحل بندر لنگه/توقیف ادوات صید مخرب با ارزشی بالغ بر 20 میلیارد ریال

index.jpg

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از اجرای موفقیت آمیز طرح مقابله با صید غیرمجاز پیرو در خواستهای جامعه صیادی، جهت حمایت از این قشر زحمتکش و حفاظت از ذخایر ارزشمند آبزیان در سواحل شهرستان بندرلنگه خبر داد.


بازدید مدیر کل شیلات هرمزگان از محل احداث جایگاه پیشنهادی مراکز تخلیه صید روستای نگر و جاسک کهنه

index.jpg

 

مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاونین خود و مدیران و مسئولان محلی و جمعی از صیادان شهرستان جاسک از محل احداث جایگاه پیشنهادی مراکز تخلیه صید روستای نگر و جاسک کهنه بازدید کرد.