مدیر کل شیلات هرمزگان در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هرمزگان:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دل و جان ملت ایران خانه دارد// حمایت جامعه شیلاتی هرمزگان به صورت یک دست و متحد از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

مدیر کل و کارکنان شیلات هرمزگان در اقدام خودجوش و در حمایت تمام قد از سپاه پاسدار انقلاب اسلامی در برابر تحریم های آمریکا  به دیدار نیروهای سپاهی استان هرمزگان رفتند.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، مدیر کل شیلات هرمزگان در این دیدار با اشاره به اهمیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای مردم کشور و همچنین خدمات ارزنده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در این سالها  به مردم و کشور گفت: جامعه شیلاتی استان به صورت یک دست و متحد  از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت می کند.

 محسن یکتاپور  با اشاره به تجدید بیعت کارکنان شیلات هرمزگان با برادران سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی هرمزگان گفت: آمریکایی‌ها چندین بار در جهت تحریم سپاه گام برداشتند و در دوره‌هایی هم فرماندهان سپاه پاسداران را تحریم کردند اما در سطح بین‌الملل هیچ کس با آنها همراهی نکرده است و  نخواهد کرد.

 

وی گفت هیچ کس نباید به سپاه پاسداران به عنوان مهمترین بخش دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی که در قلب ملت ایران جا دارد نگاه چپ کند و بی تردید همه ما خود را سپاهی می دانیم.

مدیر کل شیلات هرمزگان خاطر نشان شد آمریکایی‌ها از طریق سازمان های بین‌المللی نتوانستند مواضع خود را پیش ببرند لذا به صورت منفرد تصمیم‌هایی در مورد جمهوری اسلامی اتخاذ کردند که هیچ اثری نخواهد داشت.