پیام تبریک مدیر کل شیلات هرمزگان به مناسبت پنجم اسفند ماه، روز مهندس

مدیر کل شیلات استان هرمزگان  در پیامی فرا رسیدن  پنجم اسفند ماه، روز مهندس را به همه مهندسان کشور به ویژه مهندسان  صنعت شیلات کشور و استان هرمزگان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، در متن پیام تبریک  دکتر عبدالرسول دریایی آمده است:

به نام خالق خلق
پنجم اسفندماه، زادروز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، مناسبتی ارزشمند برای بزرگداشت جایگاه مهندسی است. موعدی برای پاسداشت تعهد و تفکر مهندسانی است که توسعه‌ساز و تحول‌آفرین بوده‌اند و با تکیه بر اندیشه‌ و عمل خود جامعۀ امروز بشری را ممتاز و متمایز از گذشته ساخته‌اند.
بی شک مهندسان،زیر سایه الطاف الهی آفرینندگان دنیای مدرن و تکنولوژی امروزندکه با تکیه بر خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل باعث پیشرفت و سازندگی در کشور هستند.

امروز بر کسی پوشیده نیست که مهندسان عزیز ایران اسلامی قادرند با بهره‌مندی از قدرت تحلیل و نگاه خلاقانه خود در عرصه‌های علمی و عملی جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند.

بدیهی است توفیقات بدست آمده در حوزه شیلات ، مرهون نقش آفرینی و توانمندی مهندسان ارزشمند و فعال این حوزه در کنار جامعه علمی و بهره برداران است که به عنوان بازوان پرتوان شیلات هرمزگان خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داشته و صادقانه و دلسوزانه انجام وظیفه می نمایند.
فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاشگران عرصه مهندسی کشور ، این روز پرافتخار را به همه مهندسان متعهد و پرتلاش حوزه شیلات به ویژه شیلات هرمزگان تبریک می گویم و از خداوند متعال تحقق اهداف عالیه پیش روی حوزه شیلات  را خواستارم.

دکتر عبدالرسول دریایی
مدیرکل شیلات هرمزگان