معاون برنامه ریزی و منابع شیلات هرمزگان خبر داد:

برگزاری جلسه کمیته سلامت نظام اداری و حقوق شهروندی در اداره کل شیلات هرمزگان

معاون برنامه ریزی و منابع شیلات هرمزگان  از تشکیل جلسه کمیته سلامت نظام اداری و حقوق شهروندی بمنظور برنامه ریزی کنترل و اصلاح گلوگاه های فساد اداری ، بحث و بررسی پیرامون آسیب شناسی وضع موجود ، فرهنگ سازی مبتنی بر اصلاح رفتار مدیران و کارکنان ، حقوق متقابل مردم و دستگاه ها با حضور ، مسئول نمایندگی ولی فقیه و روسای ستادی در این اداره کل خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، عبدالکریم ستوده با بیان اینکه این جلسه با پیگیری بازرسی اداره کل شیلات هرمزگان برگزار گردید گفت: سلامت نظام اداری از اهداف مهم نظام اسلامی است در همین راستا گلوگاه های فساد ، شیوه ها و روش های مبارزه با آن می بایست توسط اعضای کمیته مشخص شود .

وی  ادامه داد: شفاف سازی و اطلاع رسانی دقیق و ارتقای سلامت اداری از طریق اصلاح فرآیندهای اداری و بکارگیری نظام موثر برای پیشگیری و مقابله با تخلفات، قصور و کوتاهی در انجام وظایف سازمانی ضروری است .

ستوده تصریح کرد: در سال‌جاری باید تلاش بیشتری در زمینه حفظ سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی داشته باشیم و بایستی تک تک همکاران عضو در خصوص شناسایی گلوگاههای فساد در صورت وجود و ارائه راهکارهای پیشگیری با حساسیت بیشتری اقدام کنند .