سرپرست اداره کل شیلات هرمزگان در آستانه روز قدس با صدور پیامی اعلام کرد:
انزجار جامعه شیلاتی هرمزگان در کنار همه ملت ها از اسرائیل غاصب


سرپرست اداره کل شیلات هرمزگان در آستانه روز قدس با صدور پیامی انزجار جامعه شیلاتی استان در کنار همه ملت ها از اسرائیل غاصب را ابراز داشت.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، در پیام دکتر عبدالرسول دریایی،سرپرست اداره کل شیلات هرمزگان آمده است: دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل رسالتی است مهم  و امروزه گرچه امکان راهپیمایی به دلیل شیوع این ویروس منحوس وجود ندارد اما  باید بیش از هر زمان به آن پرداخت.

ملت غیور ایران،مانند همیشه در کنار ملت مظلوم فلستطین برای برچیده شدن دولت شوم و تروریست اسرائیل ایستاده است و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند: «نظر ما نسبت به مسایل فلسطین روشن و واضح است. ما راه‌حل فلسطین را نابودی رژیم اسرائیل میدانیم.» ما نیز در کنار همه جویندگان حق تا تحقق فرمایش مقام معظم رهبری ایستاده ایم.

امسال جهان اسلام اولین روز قدس بدون سردار مقاومت را شاهد است و همین مهم  حجت را بر تحقق نابودی و محو اسرائیل برای همیشه تمام می کند چرا که شهید سلیمانی در سال‌های گذشته بارها بر حمایت از گروه‌های مقاومت، لزوم آزادسازی قدس و مقابله با صهیونیست‌ها تاکید کرده بود .

بدون شک خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مسافت‌ها برای آزادی قدس را کوتاه می‌کند، او کوهی بود که بر آن تکیه می کردیم و تا به این لحظه نیز او حضور دارد و حضور خواهد داشت.

درست است که روز قدس امسال بدون حضور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به خاطر شیوع ویروس کرونا با شرایط خاص برگزار خواهد شد، اما مسئله فلسطین و تلاش برای آزادسازی قدس شریف از چنگ اشغالگران صهیونیست آرمانی است که در دل و جان مسلمانان نهفته  شده و تا اسرايیل غاصب محو نشود، خاموش نمی شود.

عبدالرسول دریایی
سرپرست اداره کل شیلات هرمزگان